PERAKENDECİLİKTE  YEPYENİ BİR VİZYON

2Nokta, Türkiye perakende pazarına özel, verimlilik artışına odaklanan stok, kampanya ve ödeme sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Şubat 2011’de kurulan 2Nokta; perakende sektörüne yönelik barkod/karekod ile entegre olabilen çözümleri, katma değerli hizmetleri ve bankacılık uygulamalarını güvenli ödeme terminalleri üzerinde buluşturan, ilk ve tek donanım, yazılım ve işletim platformu sağlayıcısıdır.

2Nokta’nın geliştirdiği projelerden ilki olan “EsnafPOS”, ürün ve hizmet sağlayıcılarını, perakende satış noktalarını, tüketicileri ve ödeme sistemlerini aynı platformda buluşturmaktadır.

EsnafPOS, katma değerli çözümleri ile iş ortaklarına yeni gelir fırsatları, tüketicilere yeni hizmet çeşitleri sunmayı amaç edinen bir hizmet paketidir.

REFERANSLARIMIZ

HİTAY HOLDİNG

Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından biri olup, temellerinin atıldığı 1980 yılından bu yana kurumsal girişim sermayesi üzerine yoğunlaşmıştır. Grup, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinden Emin Hitay tarafından kurulmuştur.

Hitay’ın halihazırda girişimci ruhunu yansıtan bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri, online araştırma, güvenlik teknolojileri ve online şans oyunları alanlarında yatırımları bulunmaktadır.Hitay’ın şu anki portföyünde bulunan şirketler arasında Türkiye’nin lider sistem entegrasyon ve saha hizmetleri şirketi Teknoser; Türkiye’nin en büyük online araştırma şirketi DORinsight ve bünyesinde faaliyet gösteren izinli veritabanı Napolyon.com;  Türkiye perakende pazarına özel, verimlilik artışına odaklanan stok, kampanya ve ödeme sistemleri çözümleri sunan şirketi 2Nokta; güvenlik teknolojileri çözümleri sunan Exim ile Türkiye’nin ilk ve lider yasal online spor ve şans oyunları platformu Bilyoner.com bulunmaktadır.